В Ужгороді роми розбили сходи заради алюмінієвих кутків (ФОТО)

Про інцидент розповів у себе на сторінці у Фейсбук Іван Белецький:

“Адекватний розум б не зміг і уявити, що сталось з даними сходами в центрі м. Ужгород.

Їх розбили ромські діти та одна повнолітня особа ромської народності.Зробили вони це через 5 кг алюмінієвих кутників, вартість яких на лівацьких металобрухтах складатиме біля 120 грн.

Бомбили сходи півтори години. Сталось це близько першої години ночі. Поряд проходили люди, компанії. Ніхто не зупинився, ніхто не зреагував.

Протягом кількох годин наступного дня працівники нашої поліцейської дільниці знайшли всіх учасників події.Одну видала хромота, інших дворова собака, яку роми взяли на місце крадіжки.

На наші запитання, сміючись, мати трьох юних крадіїв відповіла: “а що тим дітям робити, якщо на них вже не дають дєтскі по матєрі адіночке? ”

Дивився з смутком я на ту мати, яка в житті ніде не працювала, не виростила жодної рослини, не знає свого року народження і народила повну хату нічому не навчених дітей. Розуміючи, що їй пофіг наші штрафи і розмови.

Ті поодинокі тимчасові вилучення з сімей юних злочинців, як краплина в морі для тієї маси соцвиплатних неробів, розмножених тупими рішеннями політикам”, – йдеться в дописі

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Арештувати ту матір тай отця (кить є) на громадські роботи на відновлення сходів…. Перше на мості стояв поліціянт. котрий давав пиндрика кождому циганові, же зайшов до міста.

  2. Просто треба саджати того, хто приймав метал, з кофіскацією майна! Вони прекрасно знають, що приймають! Але… “криша” сама себе не посадить! Не будуть приймати – нема сенсу красти. Циганові не треба ні того уголка, ні каналізаційного люка, ні огорожі.