В Ужгороді ринок нерухомості - лихоманить

З початку 2015 нерухомість в Ужгороді впала в ціні. Експерти відзначають, що аналогічна ситуація сталася в 2008 році – тоді ціни на нерухомість значно впали.
Ринок нерухомості
Найбільшим попитом ужгородської нерухомості користуються по колишньому двокімнатні квартири, а потім вже “однушки”, – розповідає експерт з нерухомості Олена Кринична

“Якщо говорити про вторинний ринок, то зараз 2-х кімнатну квартиру в районі Минайська-Заньковецька можна купити від 24 до 30 тисяч доларів. На Київській набережній ту ж 2-х кімнатну квартиру можна вже купити і за 30-32 тисячі доларів. Але це квартири практично без нічого, потребують ремонту. Хоча раніше знайти квартиру в Ужгороді за таку вартість було вкрай важко, або вона була зовсім убита або в кредиті. “

З приводу оренди квартир в Ужгороді, то ціни не впали, а навпаки зросли і падати в ціні найближчим часом не збираються. Експерт з нерухомості Олена зазначила, що загальна ситуація в області не на користь квартиронаймачів:

“В Ужгороді стало дорого знімати квартири, особливо приїжджим з інших областей. З приводу студентів, то коли ціни піднялися на оренду житла, тоді була певна хвиля і багато з’їхали. Ті ж квартиранти, що залишилися, зараз теж не прагнуть звільняти квартири, в яких проживають. Так сказати вже “призвичаїлися” і домовляються з господарями заплатити за літні місяці, щоб восени не шукати нове житло, притиратися з новими господарями і знову проплачувати зайві гроші ріелторам. Вважати студенти вміють, “- підкреслила ріелтор Олена.

Крім того, за даними рієлтерської контори “Дім”, в квітні-травні попит на оренду і купівлю квартир не перевищив пропозицію. Наприклад в той же період часу в Ужгород переїхали багато жителів Східної України і тоді був максимальний попит на нерухомість. Як покупки так і знімання.

Прогноз експертів

Експерти очікують, що незважаючи на кризу, в Ужгороді та області попит на нерухомість залишиться на рівні 2015 року. “Чекати, що нерухомість зовсім знизиться в ціні, не варто. У Закарпатті завжди був попит на нерухомість, так як багато хто хоче переїхати в красивий спокійний край, де люди живуть мирно і поруч європейські країни, в які можна поїхати на “вікенд”. Інші ж купують нерухомість як інвестицію з метою збереження своїх заощаджень. Тому які зараз ціни, такими швидше за все залишаться до кінця нинішнього року “, – говорить консультант з нерухомості Святослав Дністровий.

Відправ другу:
Залишіть коментар