В Ужгороді проводять чемпіонат України з флорболу (ВІДЕО)

11 команд приїхали до Ужгорода на чемпіонат України з флорболу. А це понад 120 учасників, — розповів Суспільному співорганізатор Михайло Булеца. Каже: це перший із п’яти турнірів Другої ліги. Він триватиме у спорткомплексі “Юність” 16-17 жовтня.

Змагання в спорткомплексі “Юність” — це перший тур Другої ліги чемпіонату України з флорболу. Гравців очікують ще чотири, — розповідає співорганізатор Михайло Булеца. За його словами, в Ужгороді змагаються учасники з Закарпаття, також із Рівненської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Київської областей.

“Не перший рік проводимо такі змагання. Це вже, напевно, наше сьоме проводження. Ми проводили різні ліги: жіночу, першу, другу, Українську флорбольну лігу також проводили тут у нас в Ужгороді”, — каже Михайло Булеца.

Флорбол грають періодами, — каже суддя змагань Олександр Матоляк. У другій лізі — двічі по двадцять хвилин.

“Це триває чемпіонат України, який складається з 5 турів, які проходять у різних містах України. За кожну гру команда отримує або 3 очки, якщо вона виграє, або одне очко, якщо вона зіграє внічию. Якщо програла, то, звісно, отримує нуль очок”, — розповів Олександр Матоляк.

За словами судді, за підсумками п’яти турів визначать тих, хто потрапить до Першої ліги.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар