В Ужгороді проводять благодійний ярмарок та майстеркласи на підтримку ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Благодійний ярмарок та майстеркласи проводять в Ужгороді біля лінгвістичної гімназії. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка акції Юлія Дуб. За її словами, учасники ярмарку робитимуть благодійні внески, а гроші передадуть для потреб Збройних Сил України.

Одинадцятирічний Даниїл Ковальчук робить вазон зі штучного моху. “У стилі “бандерівського” прапору, який означає пролиту кров нашими воїнами та чорнозем”, — каже Даниїл.

Хлопець до Ужгорода приїхав ви разом з мамою та десятирічною сестрою Евеліною. За словами мами Олени Ковальчук, вони вимушені переселенці з Білої Церкви.

“Вийшли з дітьми трохи розвіятися, і тут дівчата організували, дають діткам змогу відволіктися від війни та зробити композицію зі штучним мохом і собі на згадку, а найголовніше допомогти нашим ЗСУ”.

Картини на тему війни продає вимушена переселенка з міста Васильків Київської області Ангеліна Гусиченко. За словами дівчини, ці картини намалювала її мама, яка знаходиться зараз у Києві.

“Зараз ми долучилися до ярмарку. Моя мама малює картини з дитинства, а зараз малює на тематику війни. 50% від продажу ми перерахуємо нашим Збройним Силам України”.

Благодійний ярмарок в Ужгороді проводять вчетверте, каже співорганізаторка заходу Юлія Дуб.

“Ці ярмарки у нас завжди благодійні, але в інший час ми збирали на лікування людям, які потребували, а зараз на те що в нас нагальна потреба – нашим воїнам, які захищають нашу країну. Тому тут так багато волонтерських рухів: Рух підтримки закарпатських військових, творчі волонтери Ужгорода, які займаються з дітками переселенців. Всі кошти, які ми збираємо, у нас є благодійний внесок за участь, а також кожен від себе по можливості додає. Так намагаємося зібрати суму, аби щось хлопцям купити, щоб вони боронили нас і були самі у безпеці також”, — розповіла Юлія.

За словами Юлії Дуб, благодійний ярмарок в Ужгороді триватиме до 2 травня включно.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар