В Ужгороді провели перший український конкурс джинів

Перший український конкурс джинів провели в Ужгороді. Площадку для проведення якого надала палинчарня, що виробляє єдиний у Закарпатті джин.

Як розповідає М-Студіо провели змагання у двох групах: серед ліцензованих та крафтових виробників. Журі, що складалося як з професіоналів, так і аматорів після відкритої дегустації обрало найкращих шляхом голосування.

Перший український конкурс джинів організували в Ужгороді 22 квітня на базі палинчарні. Це – єдиний у Закарпатті та один серед трьох у країні виробників напою на основі ялівця з додаванням 12 карпатських трав, що також взяв участь у змаганні.

Понад чотири десятки взірців джинів подали заявку на участь у конкурсі. Змагалися виробники з усіх куточків України та з-за кордону у двох номінаціях: 14 –це індустріальні легалізовані, 26 – крафтові, що у пошуках можливості для легалізації виробництва.

Журі у складі професійних дегустаторів і аматорів, обирали найкращих у своїй номінації у ході відкритої дегустації шляхом голосування. Переможцями серед індустріальних виробників стали італійське Портофіно, Карпатський джин і естонський Крафтерс Пінк. Найкращих крафтовиків ще не оголосили.

Варто додати, за прогнозами фахівців виробників джину в Україні та й у світі побільшає завдяки росту популярності у ковідний період.

Відправ другу:
Залишіть коментар