В Ужгороді провели акцію "Реквієм за дитячою мрією"

В Ужгороді 6 червня на площі Театральній відбулася акція “Реквієм за дитячою мрією”. Про це Суспільному розповіла директорка з міжнародних та гуманітарних питань Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, співорганізаторка заходу Марія Рущак.

Як пише Суспільне Закарпаття, мета акції — вшанувати пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії, та ще раз нагадати світу про війну в Україні. На площі створили імпровізований кінотеатр, його периметром розвісили фігурки янголів, на яких написали імена дітей, котрі загинули під час війни. На пустих кріслах розмістили м’які дитячі іграшки, а на екрані транслювали мультфільм без звуку.

“У нашої команди виникла ідея до 4 червня — Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України, зробити акцію, яка б знову нагадала всьому світу по те, що в Україні вбивають дітей, аби світ не забував і не звикав до цієї ситуації. Сьогодні ми згадали усіх вбитих дітей, зробили надписи на янголятах, які вирізали вручну наші волонтери. Кожен може прийти, запалити свічечку, згадати цих діток, які більше ніколи не подивляться мультфільм, який буде для них транслюватися без звуку”, — розповіла Марія Рущак.

Зі слів Марії Рущак, білі кульки символізують дитячу невинну душу, порожній кінозал те, що більше немає дітей, які могли б дивитися мультик.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар