В Ужгороді провели акцію "Капуркова книжка"

Акцію “Капуркова книжка” провели вчора, 13 липня, удев’яте в Ужгороді.

У дворі Закарпатської обласної бібліотеки ім. Потушняка розмістили три стенди з книгами: 200 з них для дорослих і близько 120 — для дітей. Охочі могли обміняти свої книжки на ті, які були на стендах. Для цього треба було принести книгу українською мовою з 2000 року видання.

“Капуркову книгу” проводять удев’яте. Цього разу, за словами бібліотекарки Владислави Сличко, додали також книги для дітей.

“Люди приходять і обмінюють книжки. Зазвичай, це лише книжки для дорослих. Цього разу ми вирішили зробити окремий стенд з дитячими книжками, бо дуже багато було запитів від батьків, які приходили з дітками й хотіли обміняти щось для своїх діточок. Сьогодні ми збираємо гроші на операцію для племінника нашої колеги Євгену Яблонському. Йому потрібна операція з заміни кульшових суглобів. Операція коштує 200 тисяч гривень, то ми збираємо гроші, щоб допомогти. Кожен, хто хоче, може долучитися за бажанням, або, наприклад, якщо хтось не має книги на заміну, то може якусь книжку за вільною ціною купити, — розповіла бібліотекарка Владислава Сличко.

За словами Владислави Сличко, цю акцію провели востаннє цього літа, наступна буде восени.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар