В Ужгороді пройшла акція "Червоні лінії для Зеленського"


Сьогодні в Ужгороді небайдужі зібрались на санкціоновану акцію протесту.

“Рух капітуляції” 8 грудня о 19 годині влаштовує “Варту на Банковій” –акцію громадського контролю за перебігом переговорів у Парижі, як зазначають самі організатори. Акції від РОК також плануються в цей день в Чернівцях (слоган “Бережемо Україну!), у Львові (Збережи свою Україну!) і в Івано-Франківську (Чаювання у “Нормандському форматі”). Не став виключенням Ужгород.

Більше сотні активістів зібрались на площі Театральній в обласному центрі Закарпаття, щоб висловити своє ставлення до майбутнього заходу. Всі, хто зібрався і ті, хто скористався “відкритим мікрофоном”, нагадували президенту про “Червоні лінії”, які він, як очільник держави, не може перетинати завтра під час зустрічі у Нормандському форматі. Йдеться про відстоювання національних інтересів.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 6 коментарі (-ів)
  1. Вы предатели и враги Украины, вы слуги и подстилки параши и его окружения, вы продажные марионетки. все кто собрался на эти “збиговиська”. Как вам не стыдно, продаваться за серебреники иуде пороху. Порох по закарпатськи ничего, порох и е порох. Забудьте о таком имени, он предал нас всех. Что б ты сдох до утра. Зе имей голову и мозги. завтра действуй по обстоятельствах и прислушайся к сердцу,
    а не к советам паскуды.