В Ужгороді презентують «Орієнтири Спротиву»

Цього тижня в Ужгороді видавництвом “Гражда” було надруковано книгу відомого філософа, публіциста, ветерана АТО Ігора Загребельного, під назвою “Орієнтири Спротиву”.
6zqlJvKP3bQ
19 квітня, о 14 годині відбудеться презентація цієї книги, на яку запрошуються всі бажаючі. Презентуватиме книгу особисто автор і видавці.
Книга буде цікава історикам, філософам, політологам, богословам, представникам кліру, активістам патріотичних організацій.

Про книгу:
Статті, що увійшли до книги, охоплюють широке коло тем: теоретичні аспекти націоналізму, нинішня московсько-українська війна, проблема міграції та відносин між християнами і мусульманами, перспективи подальшої боротьби в Україні та ін. Предмет аналізу варіюється від політичного життя в Україні чи динаміки розвитку Західної цивілізації до новинок кінематографу. Погляд на національні негаразди України здійснюється з позицій усвідомлення глобальної кризи людства. Книга дає відповіді на низку актуальних проблем сьогодення і розрахована на тих, хто усвідомлює чи, принаймні, відчуває, що з цим світом “щось не так”, а тому хоче знайти для себе істинні орієнтири боротьби.

Про автора:
Ігор Загребельний сучасний правий філософ-публіцист. Народився на Полтавщині. Активний учасник націоналістичного руху, учасник війни на сході України. Автор численних публікацій із філософії, політології, історії, а також книжок “Майдан. Хроніки Недореволюції” та “Націоналізм versus Модерн”.

Тел. 0956793950

Sorry, there are no polls available at the moment.
Відправ другу:
Залишіть коментар