В Ужгороді правоохоронці влаштували рейди в кав'ярнях та кафе (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 28 грудня, лише на території Ужгорода працівники поліції перевірили 64 суб’єкти господарювання на предмет дотримання карантинних вимог, в яких виявлено 28 адміністративних правопорушень, повідомляють на сайті Національної поліції.

Складено 10 адміністративних протоколів відносно суб’єктів господарювання за ч.1 ст. 44-3 КУпАП (тобто власників та адміністраторів), також винесено 18 постанов за ч.2 ст.44-3 КУпАП за відсутність захисних масок в громадських будівлях.

Поліція Закарпаття нагадує, що лише на території Закарпаття постійно діє 24 рейдові групи, завданням яких є виявлення фактів нехтування безпекою громадян та створення сприятливих умов для поширення інфекції через недотримання елементарних правил. Правоохоронці закликають громадян телефонувати на лінію «102» та повідомляти про випадки не носіння масок обслуговуючим персоналом закладів, так як вони щодня контактують з величезною кількістю людей. Також повідомляйте, якщо в громадських закладах не перевіряють наявність сертифікатів про вакцинацію.

Нагадуємо, що за такі порушення законом передбачена відповідальність у вигляді штрафу. Для фізичних осіб сума становить від 17 до 34 тисяч гривень, для посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень.

Відправ другу:
Залишіть коментар