Знехтували обмеженнями: в Ужгороді поліціянти зафіксували роботу двох фітнес-центрів (ВІДЕО)

Працівники поліції припинили роботу фітнес-центрів в Ужгороді. На власників спортивних закладів, які знехтували карантинними обмеженнями, поліцейські склали адміністративні протоколи, інформують на сайті Національної поліції в Закарпатській області.

Для якомога швидшого владнанння складної ситуації із захворюваністю на коронавірус в регіоні, закарпатські поліцейські продовжують слідкувати за дотриманням встановлених обмежень.

Так, вчора, 19 березня, під час чергового рейду поліцейські зафіксували роботу двох фітнес-центрів в Ужгороді. Власники спортивних залів не припинили свою діяльність та надавали послуги всупереч карантинним обмеженням, чим наражали на небезпеку своїх відвідувачів та персонал.

Поліцейські склали на підприємців адміністративні протоколи за ч.1 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які будуть скеровані до суду для подальшого розгляду. Роботу ж самих закладів було припинено.

Поліцейські вкотре нагадують – для того, щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих вас людей, необхідно дотримуватися всіх правил карантину. Адже від наших сьогоднішніх дій залежить наскільки швидко ми всі повернемося до звичного життя.

Відправ другу:
Залишіть коментар