В Ужгороді підліток живе та ночує біля магазину

Ужгородка Кароліна Попова привернула увагу користувачів мережі Фейсбук до хлопця, якого неодноразово бачила біля магазину, пише Перший

Дівчина записала на відео розмову з юнаком, який спав біля магазину. Пригостивши хлопця гарячим чаєм та теплою їжею ужгородка поцікавилась, чому підліток ночує просто неба.

Хлопець розповів, що будинок в якому жила його родина батьки продали та поїхали до Києва. Чому сина не забрали з собою – не відомо. Зі слів підлітка він займається будівельними роботами в «Новому районі».

Місцеві відгукуються про хлопчину лише позитивно, та зазначають, що він ніколи не просив грошей та завжди шукав варіанти заробітку.
17-річний юнак змушений сам дбати про себе, за його словами до соціальних служб він звертався, однак ті не змогли нічим допомогти.

Після посту ужгородки Кароліни Попової, яка розповіла історію підлітка-безхатька, в коментарях люди активно почали пропонувати свою допомогу.

Незабаром, небайдужі містяни знайшли для хлопця тимчасове житло та організували збір речей та коштів на оплату орендного житла на декілька місяців.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.