В Ужгороді перевізники провели громадське слухання

У будинку профспілок громадські слухання. На порядку денному питання номер один – безкоштовне перевезення пільговиків.З цього приводу деякі з перевізників виявили бажання висловитися.
Перевізники
Важко повірити, але для врегулювання конфлікту на громадському слуханні понад дві години були і Голова асоціації перевізників, і директор ужгородського автовокзалу. ще донедавна не впускали журналістів на територію автовокзалу та не могли знайти і хвилини для розмови, щоб пояснити ситуацію з пільговими перевезеннями.

Натомість, Олександр Воронін та Ваграм Мкртумян упевнено стверджують, що квитки, таки, продаються за пільговим посвідченням. Цікаво, звідки у керівництва ужгородського автовокзалу такі цифри, якщо 25 березня матері загиблого АТОшника не продали пільговий квиток навіть після того, як розібратись у ситуації прийшов обосбсто голова ОДА.

Телеканал “М-студіо” висвітлював цей інцидент. (Зйомка за середу) А про випадки, коли відмовляють у продажу квитків пенсіонерам чи інвалідам за наявності посвідчення – можна розповідати годинами. І при цьому, директор ВАТ “Закарпатавтотранс” заявляє, що перевізники не відмовляються перевозити пільговиків.

Нагадаємо, у ЗМІ нещодавно оприлюднили документ, згідно якого пак Кречко ще 20 лютого заборонив працівникам автостанцій продавати пільгові критки. У департаменті ЖКГ заявляють: пасажири мають на них право.

Перевізникам відповідно до розкладу руху сплачується відшкодування, яке проводиться відповідним розпорядником територіально-адміністративної одиниці за місцем придбання пільгового квитка, згідно акту виконаної роботи, що формуватиметься на підставі копій квитково-касової відомості автостанції

Відправ другу:
Залишіть коментар