В Ужгороді переробляють "коло" на перехресті Заньковецької-Легоцького

Значно зручнішим для проїзду машин стане транспортне коло біля торговельного центру «Токіо» в Ужгороді. Як повідомив міський голова Богдан Андріїв, суттєво зменшують діаметр кола і дещо понижують його. Роблять це в ході капітального ремонту вулиці Тиводара Легоцького. Будуть і певні зміни в організації там дорожнього руху. Коло буде зеленою зоною, острівці безпеки зроблять на трьох пішохідних переходах з різних сторін перехрестя. На цій вулиці також продовжують викладати тротуари, вже проводять роботи на ділянці від «Токіо» до вулиці 8-го Березня.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 3 коментарі (-ів)
  1. Коло реформувати – це добре. А коли зроблять хоча б якийсь ремонт на вул Щедріна в Ужгороді? Ходять по ямах тут і шльопають по болоті, знімаючи на відео, лише перед виборами. В районі гаражів стан дороги просто катастрофічний. Шановні, тут люди живуть! Як дітям ходити в школу? Зробіть хочь щось для своїх виборців!

  2. А еще проедьте по улице капушанской от АТП к Белочке, проедьте не на джипе а на самокате!!!!….кто последний раз там видел дорогу??????????
    Может в новом районе и проживают депутаты и поэтому его вылизывают новыми дорожками и кольцевыми дорогами, но тысячи ужгородцев живут и на других улицах и микрорайонах где дорог вовсе нет!!!!!