В Ужгороді патрульні зупинили автівку ГО "ДОСТА" за порушення ПДР (ВІДЕО)

19 липня, близько 19-ї години патрульні зупинили авто KIA за порушення ПДР на вулиці Григорія Кірпи, в Ужгороді, повідомляють на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі Фейсбук.

Водійка їхала без пристебнутого ременя безпеки та розмовляла телефоном у момент керування автомобілем, а також не увімкнула покажчик повороту.

Під час спілкування із інспекторами жінка повністю визнала те, що порушила ПДР. Невдовзі жінка почала телефонувати до свого знайомого і розповіла, ніби вона нічого не порушила, а патрульні навмисне зупинили її, адже помітили логотип однієї із громадських організацій на автомобілі.

Працівники патрульної поліції діють виключно в інтересах закону і не мають упередженого ставлення до представників тих чи інших організацій. Згідно із ЗУ “Про Національну поліцію” діяльність поліції здійснюється в тісній співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства – повідомляє Управління патрульної поліції у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 5 коментарі (-ів)
  1. Чуєш Вася мене сперли…ха ха.нех.й по тел.говорити тай машины убклейовати павловськыми мидвідями.задроты конч.ні тоті достарі.неробы вонячі.

  2. Цю постанову легко оспорити, пдр не вимагає включати поворотник перед вїздом на круг. По даному відео нічого конкретно не видно. А поліція хай викладе повне відео а не уривки нарізали.