В Ужгороді неадекватний псевдоактивіст знущався над собакою та фільмував все на відео

Допис з відео поширили у ФБ-групі «911 Animal Rescue _ Uzhhorod».

На відео неадекватний ужгородський псевдоактивіст Сімонов Анатолій ловить бездомну собаку після чого несе її до водойми та жорстоко перекидує через себе, тримаючи тварину за лапки.

Дії ужгородця кваліфікуються статтею 299 ККУ “Жорстоке поводження з тваринами” та караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Наразі органи прокуратури ще не повідомляли про відкриття кримінального провадження та не коментували відео, яке шириться соцмережою ФБ.

Згадуваний ужгородець відомий своєю неадекватною поведінкою – нещодавно Сімонов Анатолій декілька місяців ходив по лікарнях в пошуках безкоштовного туалетного папіру. Свою акцію фільмував та викладав в соцмережі.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 37 коментарі (-ів)
 1. ВОТ БРЕХУНЫ- СОБАКА НЕ БЕЗДОМНАЯ Я ХОЗЯИН БЫЛ С НАМИ, И НА ВИДЕО НЕ Я СНИМАЛ А КТО ТО ДРУГОЙ, А ТУАЛЕТНУЮ БУМАГУ Я ПРОВЕРЯЛ- ПОТОМУ ЧТО САМ КУПИЛ НЕСКОЛЬКО БЛОКОВ И РАЗДАЛ ПО ВСЕХ ОТДЕЛЕНИЯХ. ПОЭТОМУ ИМЕЮ ПОЛНОЕ ПРАВО ХОТЬ СЕГОДНЯ ПРИЙТИ ПРОВЕРИТЬ

 2. БИДЛО Саме настояще-хоч і морда людська і Улибка з золотими Зубами-МРАЗЬ!Знаю трохи одного старшого Сімонова- случ.може батько його?А Цей -БИДЛО! ВИРОДОК!

 3. Поінтересуватися Чи СЛУЖИВ В армії-цей ВИРОДОК Ужгорода??І Отправити Прямо- в АТО Хоч на 1рік-не Більше-Хай трохи Виховають Його там Хлопці в Окопах!.Точно ,шо ЙОГО ” папа не Пустив в Армію”-Чи Купив Йому воен.Білет! ..Активісти Поінтересуйтеся цим Сімоновим Анатоліем з Ужгорода..треба би..

 4. А шо ви такі всі леви тут пишите…. бидло, яйця відрізати, хуярити до потері пульса і тд…
  Так би його всі наказали, так в атаку, Ужгород маленький, здзвоніться з ним і в лице скажіть

 5. Ты, урод конченный. Ты же сам не кинулся в воду и своих уродов дружбанов не покидал туда, значит вонючей твоей голове хотелось забавы с беззащитным существом. Сволочь,как тебя еще такую гниду земля носит.

 6. Щоб ти гімно не нюхав а жер до кінця своїх гнилих днів!!!За собаку відповісте в рази бо вона без гріха!!Як може бути група людей і всі кончені без мозгів та жорстокі😭😭😭щей якась пиздота там стоїть ти ж мама майбутьня чи недай Бог реатьна і нуль реакції!😢😢😢А це якісь кобелі в” тільняхах” розкачані ВДВшніки чи що а таке неадекватне😏😟😭Слів багато та нормального жодного😢Побійтесь Бога люди!!!Схаменіться світ котиться в прірву!!!

 7. Чому прийняли закон а він не працю????? Чому ми. Мовчемо??? До яких пір ми будем рятувати тварин за свій кошт але держава виділяе де ті кошти???? Чому безнаказані сивються над нами волонтерами?????????

 8. Підарас кончений. Нахуй повиловлювати їх самих і яйця повідривати. Уйобки. Як такі чмирі по землі ще ходять? Щоб їм руки, ноги повикручувало у різні сторони! Це ж чиїсь сини, чиїсь батьки. Ганьба тим, хто виховав таких нелюдів!

 9. За свої поступки треба відповідати,невже ти думаєш,що випивши тобі позволітельно так лякати слабше за себе створіння,невже тобі вуха позакладало і ти не чув скуління та осліп і не бачив страх тої собаки?!і ти ще на ютюб то відправив,що чекав лайків?позорище Ужгорода та своїх батьків,весело йому блін було,що удовольствіє получив?так ти в слідуючий раз випивши і вбити зможеш,так ради приколу а потім скажеш,як зараз -,,Подивіться,ми ж там випивші були”,п’янь дурна,вот ти і не людина а так біомусор

 10. Тоді в тебе я
  Що криша потекла ?!
  Толя будеш іти до дому ОГЛЯДАЙСЯ !!
  ОГЛЯДАЙСЯ і ДИВИСЬ ШОБ ТЕБЕ ДО ЛІКАРНІ ВСТИГЛИ ДОВЕЗТИ !!!
  КАКОЙ ПРИВЕТ ,ТАКОЙ И ОТВЕТ !!