В Ужгороді не працюватимуть садочки, в яких облаштують виборчі дільниці

Два дні не працюватимуть 4 ужгородські дитячі садки, де будуть виборчі дільниці. Про це розповіла заступниця начальниці міського управління освіти Марина Пуківська, інформує Суспільне

Йдеться про 30 дитячий садок, 18-й і два навчально-виховні комплекси “Веселка” та “Пролісок”. Там у п’ятницю, 23 жовтня, готуватимуть дільниці до голосування, а в понеділок після виборів приміщення продезінфікують. Ще 3 садки — 15-й, 28-й та НВК “Гармонія” — не прийматимуть дітей тільки в понеділок, 26 жовтня.

Ярослав Немеш – батько двох дітей, які відвідують садок № 20 в Ужгороді. Чоловік каже: про те, що в деяких садках зміниться графік через облаштування там виборчих дільниць, він чув.

“Ми з дружиною ходимо на роботу і не знаємо, де залишити дітей на ці дні. Ми не маємо можливість з ними сидіти вдома і з дітьми ходити на роботу незручно”, — сказав чоловік.

У 20-му садочку буде виборча дільниця, але він працюватиме у звичному режимі, розповіла завідувачка закладу Мар’яна Ковач. Виборці приходитимуть голосувати на перший поверх до спортивної зали. Садочок побудований за типовим проєктом, є вільні чотири входи і виходи.

“До ранку понеділка наші комісії справляться, — сказала завідувачка. — Зранку всі технічні працівники та педагоги виходять на роботу. З медичною службою проведемо дезінфекцію коридорів, ручок, приміщень — і приймаємо діток”.

А в 30-му садку Ужгорода директорка показує оголошення, де написано, що 23 і 26 жовтня дітей у закладі не прийматимуть. Директорка садка, Ганна Блага сказала, що будова садка не дає можливості зробити окремий вхід для виборців і виборчої комісії.

“Тому ми не можемо допустити, щоб через одні сходи проходили і діти, і батьки, — сказала Ганна Блага. — У п’ятницю, коли комісія буде рахувати бюлетені, тут буде знаходитися 16 сторонніх людей. У понеділок тим більше. Тому ми пішли на такі міри”.

Окрім садочка №30, ще три в Ужгороді не прийматимуть дітей 23 і 26 жовтня, — каже заступниця начальниці управління освіти міськради Марина Пуківська. Це 18-й садок і два навчально-виховні комплекси “Веселка” й “Пролісок”. Лише один день — у понеділок після виборів — не прийматимуть дітей у 15-му і 28-му дитячих садках, а також в НВК “Гармонія”, щоб продезінфікувати приміщення.

“Ми просимо поставитися батьків до цього з розумінням, — Марина Пуківська. — Це робимо, щоб забезпечення протиепідемічних заходів та збереження життя і здоров’я дітей, адже ризикувати ними ми не маємо права”.

За словами Марини Пуківської, інші 12 садків Ужгорода, де облаштують виборчі дільниці, працюватимуть у звичному режимі. У двох дошкільних закладах — 29-му та 42-му — також прийматимуть дітей, однак не у всі групи. Батьків про це мають попередити.

Відправ другу:
Залишіть коментар