В Ужгороді нагородили сумлінних платників податків Закарпаття (ФОТО)


Сьогодні, 22 серпня 2019 року, в Ужгороді відбулось урочисте нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2018».

Захід пройшов у приміщенні Закарпатської ОДА за участі керівництва області та міста, сумлінних платників податків краю.

У привітальному слові Марта Волощук, голова Ради Територіального відділення АППУ в Закарпатській області подякувала всім платникам області, що попри нелегкі часи, які переживає зараз Україна, вони залишаються сумлінними у виконанні своїх обов’язків перед державою, бережуть свої робочі колективи, ще й мають змогу розвиватись і ставати успішними в бізнесі.

Марта Волощук наголосила, що з часу заснування рейтингу «Сумлінні платники податків», закарпатські підприємства – одні з кращих не тільки на регіональних рівнях, а й на загальноукраїнському.

Вітаючи платників, начальник ГУ ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко наголосив, що саме завдяки сумлінності обласних підприємців, їх високій податковій культурі, яка є прикладом для інших, вдається виконувати завдання щодо наповнення бюджетів усіх рівнів.

– Хочу особисто від себе і своїх колег подякувати за сумлінну сплату податків, відповідальне ставлення до своїх конституційних обов’язків перед країною та Закарпаттям, зокрема. Адже добросовісна сплата податків – запорука нашого успішного розвитку. Бажаю вам економічного зростання, надійних партнерів у бізнесі та вдалих майбутніх проектів, – зазначив Олексій Петріченко під час вітального слова.

Варто зазначити, що цьогоріч рейтинг проводиться із амбітною метою – створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Платники, які сьогодні були присутні успішно подолали перший тур. Спеціальною комісією було визначено кращих з кращих серед значної кількості достойних претендентів.

Дипломи обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінного платника податків-2018» отримали: ТОВ «АВЕ Ужгород»; ТОВ «Завод «Конвектор»; ТОВ «Євроімекс»; МП «Прокк»; ТОВ «Латуж»; ТОВ «Експрес Транспорт і Логістика»; ФГ «Коник»; СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг»; ПСП «Ласточка»; ТОВ «А-ЛАП»; ДП «Санаторій Шаян» ПРАТ «Укрпрофоздоровниця»; ТОВ «А.М. Ітро»; ТОВ «БАР АВТО»; ТОВ «Аква-Поляна».

ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар