В Ужгороді на ЗНО з географії не з'явились більш ніж половина зареєстрованих учасників

3125 закарпатців вчора склали останнє в цьому році зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Про це Суспільному Закарпатті розповіла уповноважена від Івано-Франківського центру центру оцінювання якості освіти Вероніка Маюрник. За її словами, порушень на цьому ЗНО в нашій області не зафіксували.

Цьогоріч на тестування з географії зареєструвалися 5 657 учасників. Відповідальна за проведення ЗНО в окрузі Ужгорода Олена Шварц повідомила: в обласному центрі ЗНО з географії писали 861 учасник, 463 не з’явилися. Складали тестування в 5 пунктах.

У лінгвістичній писала ЗНО Діана Тітова. Розповіла: готувалася до тестування впродовж цілого року.

“Зранку й за день до географії я не повторювала, бо все могло збитися в голові. Я відпочивала. А до того розуміла, що я цілий рік готувалася, дивилася відео в YouTube з географії. Ніби все має бути добре, а там не знаю”, — сказала дівчина.

100 із 255 зареєстрованих у лінгвістичній гімназії не з’явилися на ЗНО з географії, — повідомив помічник відповідального за пункт ЗНО Михайло Русин:

“Сьогодні це були діти майже з усієї області. Це останнє ЗНО. Не всі приїхали, вибрали його просто так про запас. Повинні були виконувати роботу 150 хвилин. Деякі дуже швидко виконали. І через годину вже звільняли аудиторії”.

За словами Михайла Русина, ніяких порушень під час тестування не було виявлено.

Відправ другу:
Залишіть коментар