В Ужгороді на стадіоні "Авангард" проходять виставки собак (ВІДЕО)

Три виставки собак відкрили в Ужгороді. Дві відбулися вчора, 18 вересня, одна відбудеться сьогодні у неділю 19 вересня. Як пише Суспільне про це повідомив організатор Микола Тар. Відбуваються виставки на стадіоні “Авангард”. На участь у виставці зареєстрували понад три сотні собак.

Віра Волосецька на виставці з двома собаками породи ши-цу — Захуром та дворічною Коко. Жінка приїхала на виставку зі своїми улюбленцями зі Стрия на Львівщині.

“Треба дуже багато часу приділяти догляду за шерстю. У них волосся постійно росте. Навіть дома можна робити бантик. Дуже добра порода до дітей, до собак, не гавчкуча”, — каже Віра.

В Ольги Оманчук одна собака — акіта Айрі. Їй зараз 16 місяців, це її третя виставка. Ольга каже: хотіла собаку саме цієї породи.

“Мені дуже подобається їхній вигляд – вони дуже-дуже милі. Іншу породу, мабуть, і не розглядала. Тільки хотіла її і тільки рудого забарвлення. Вона дуже ніжна. Я такої ніжної собаки ще не зустрічала. Вона завжди буде сидіти або підходити, щоб її погладили, інакше не відійде”, — розповіла Ольга.

Цьому бульдогу три місяці.

“Важить він зараз близько семи кілограмів, а коли виросте, важитиме понад 20”, — каже власниця собаки Анастасія Хітяєва. На міжнародній виставці в Ужгороді Фагот став найкращим цуциком англійського бульдога.

“Колись це були бійцівські собаки, але потім вони стали більше як компаньони. Вони не можуть жити на вулиці. Вони дуже дружні, спокійні, дуже людиноорієнтовані. Вони просто милі і великі”, — каже власниця Бульдога.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар