В Ужгороді на одному з переходів з'явились манекени "Дитячий чоловічок": реакція містян


На днях у мережі очевидці поділились світлинами встановлених фігур чоловічків на пішоходному переході по вулиці Минайській в Ужгороді.

Багато хто знає, що у багатьох містах України вже давно існує така практика.

Сайт міста Ужгород вирішив дізнатись, хто ж став ініціатором встановлення фігур. В Ужгородській міській раді нам надали мінімальну інформацію про них – це приватна ініціатива. Їх встановив підприємець. А міська рада надала погодження. Чи будуть і далі з’являтись такі чоловічки на найнебезпечніших переходах поки невідомо.

Проте ініціатива викликала різні думки в ужгородців. Дехто погоджується, що їхнє встановлення є правильним і змушує “притормажувати” водія. Інші припускають, що вже скоро водії звикнуть до фігур і не будуть реагувати на живих дітей. Зокрема:

Багато ужгородців висловлюють думки, що краще б добре освітлили цей перехід, який, до речі, є одних із небезпечних у місті. Та сподіваються, що вандали не доберуться до них.

Що ж до переходу на Минайській, у березні було ініційовано петицію по створенню безпечного пішохідного навпроти Сільпо. Там дуже часто ставались аварійні ситуації через значні перевищення швидкості.

Пропонувалось встановити острівець безпеки, зробити звуження та лежачого поліцейського шириною в тротуар, щоб змусило водіїв збавляти швидкість. Петиція набрала необхідну кількість голосів, але у міськіраді офіційно повідомили, що, в проєкті благоустрою вул. Минайська реконструкції переходу не заплановано.

Сайт міста Ужгород

Відправ другу:
Залишіть коментар