В Ужгороді міська влада бореться з несанкціонованою торгівлею

Вчора, 25 березня на засіданні Ужгородського міськвиконкому був розглянутий проект рішення «Про об’єкти тимчасової торгівлі». Основною метою документу є ліквілація несанкціонованої торгівлі на території міста.

У зв’язку з набранням законної сили Постанови Закарпатського окружного адміністративного суду, враховуючи відсутність у землекористувачів державної реєстрації права оренди земельних ділянок комунальної власності міста на яких проводиться тимчасова торгівля, члени виконкому прийняли рішення анулювати підтвердження торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі. Підприємців буде зобов’язано здійснити їхній демонтаж, інформує газета “Ужгород”.

«Маємо висновок санепідемстанції: торговельні об’єкти з продажу морозива, напоїв не мають бути розміщені на проїжджих частинах доріг, у них має бути і доступ до води, санвузлів. Ми живемо у європейському місті, тому також хочемо навести порядок.
Альтернативою для підприєцмів є можливість розміщення «точок» з морозивом, напоями на облаштованих літніх майданчиках при стаціонарних кафе, ресторанах, магазинах», – зазначила начальник управління майном міста, заступник директора департаменту міського господарства Тетяна Полтавцева.

Під час свят тимчасово буде дозволено здійснювати продаж морозива і напоїв у парках і скверах.

Відправ другу:
Залишіть коментар