В Ужгороді мер Андріїв не зняв обмеження – а відправив працівників свого базару мітингувати під ОДА

Мер Андріїв не підписав рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС, яке дозволяє роботу громадського транспорту і закладів харчування і зігнав підприємців з свого базару на пікет під ОДА. Про це пише ua-reporter.com.

Ужгородські підприємці вчергове вийшли з ультиматумом до місцевої влади щодо дозволу працювати незважаючи на введення червоної зони в Ужгороді. У вівторок, 3 листопада, на площі Народній в Ужгороді пройшов протест місцевих підприємців, переважно тих, котрі торгують на ринку Краснодонців, який належить родині міського голови Богдана Андріїва. Дехто з учасників повідомив, що на мітинг проти обласної влади їх зігнали примусово, під страхом позбавити місць на базарі.

Учасники висловлювали незгоду з віднесенням міста до «червоної» карантинної зони та обмеженнями на торгівлю.
Нагадаємо, що незрозуміла ситуація з обмеженнями в червоній зоні триває в обласному центрі з вчорашнього дня. Більшість кафе ігнорує обмеження, незважаючи на рейди муніципальної варти від ужгородської міської влади.

Міський голова не зайняв чіткої позиції і посилається на те, що зняти обмеження має Київ. В інших містах, які потрапили в червону зону, наприклад, у Полтаві та Миколаєві, обмеження скасувала міська влада.

В Ужгороді навпаки, міський голова Андріїв відмовився підписувати рішення міської комісії ТЕБ та НС, засідання якої пройшло без доступу преси вчора. За словами учасників комісії, міський голова, незважаючи на обіцянки дозволити підприємцям працювати, вирішив дочекатися, коли дозвіл дасть Київ. Відповідне засідання в Києві має відбутися лише в четвер, 4 листопада — йдеться на сторінці “УжСіity” у Фейсбуці.

Відправ другу:
Залишіть коментар