В Ужгороді День незалежності відзначили концертом від інституту культури і мистецтв (ФОТО)

Ужгородський інститут культури і мистецтв дав грандіозний концерт для жителів та гостей міста з нагоди Дня незалежності України. Ліричні твори, хореографічні номери, виступ народного ансамблю “Кольори Карпат” та фортепіанні виступи дуету “White&Black” і квартету “Ad libitum” пройшли на сцені Відкритого офісу в сквері біля Закарпатської облдержадміністрації.

Відкрила концерт заслужений працівник культури України, кандидат психологічних наук, директор інституту Наталія Шетеля. За її словами, презентувати численні здобутки вихованців інституту на головному святі країни надзвичайно відповідально.

– Незалежність – це можливість бути собою, бути вірною своїм ідеалам, принципам, робити те, що ти вважаєш за потрібне. Незалежність – це свобода: свобода думки, слова та мрій. Я мрію, щоб вже незабаром ми всі відчули цю свободу та змогли вдихнути на повні груди, – зазначила вона в коментарі zak-insider.com. – У нашому Інституті ми намагаємось привити нашим студентам любов до Батьківщини, показати їм всі її барви, закохати у народну пісню та танець. То ж цей концерт – елемент патріотичного виховання.

За словами Наталії, День незалежності України – свято, важливе і в її родинному колі.

– У нашій родині завжди ретельно готуються до таких свят. З дітьми ми змалечку вчимо вірші, пісні. Це той елемент виховання, який повинен бути у всіх родинах.

Варто зазначити, що виступи вихованців інституту – одна із традицій Ужгорода цього дня. Іншою традицією є виконання державного гімну та молитва за Україну на сході сонця. Цьогоріч ужгородці разом із Закарпатським народним хором молитву співали на новому місці, де, вважається, Ужгород бере свій початок, – Горянської Ротонди.

Відправ другу:
Залишіть коментар