В Ужгороді чоловіки намагалися викрасти комунікаційні кабелі (ФОТО)

Патрульні виявили чоловіків, які, імовірно, намагалися викрасти комунікаційні кабелі, повідомляють на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі Фейсбук.

Подія трапилася сьогодні, на вулиці Челюскінців, в Ужгороді. Близько 4-ї години інспектори отримали виклик про крадіжку. Дорогою до місця події поліцейські сконтактували телефоном із заявником, який повідомив, що бачить, як невідомий носить кабелі. Окрім того, з іншого боку будинку припарковане авто, в якому, можливо, перебувають спільники крадія.

Оперативно прибувши на місце події, поліцейські почали оглядати прилеглі території. Згодом вони виявили три великі мотки кабелю та пилку. Неподалік, у кущах охоронці порядку помітили громадянина, який намагався сховатися. Чоловік не зміг пояснити свою ціль перебування там. Також інспектори встановили, що цей громадянин раніше судимий.

Згодом на місце події прибули слідчі, спільно з якими інспектори пропатрулювали прилеглі території. Їм вдалося встановити, що знайдені раніше кабелі викрадені із каналізаційних колодязів вулиці Челюскінців, а загальна їх довжина становить приблизно 30 метрів.

Окрім того, на місці події охоронці порядку виявили ще двох громадян, які також не могли пояснити, чому там перебувають.

Відправ другу:
Залишіть коментар