В Ужгороді чоловік погрожував жінці пістолетом

Під час самостійного патрулювання містом Ужгород на службовий планшет гвардійців 3 батальйону 2 Галицької бригади надійшло повідомлення від жінки, якій погрожують фізичною розправою та вбивством.

Правоохоронці прибули на місце події та дізнались, що жінці погрожував її знайоми, предметом схожим на пістолет. Чоловіка було затримано, предмет вилучила слідчо-оперативна група. Триває слідство.

Під час автопатрулювання гвардійці помітили чоловіка, який при появі службового автомобіля різко змінив напрям руху. Було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку, під час якої виявили пакунок з білою кристалічною речовиною, що зовні схожа на наркотичну. Приблизна вага склала 5 грамів. На місці події працювала СОГ.

Окрім того на службовий планшет гвардійці отримали повідомлення про крадіжку мобільного телефону. Прибувши на місце події правоохоронці з’ясували, що було викрадено мобільний телефон марки «Техно поп 3», вартість якого складає понад 1500 грн. Постраждалий описав підозрювану особу, яку гвардійці оперативно знайшли недалеко від місця злочину. Телефон повернуто власнику, триває слідство.

Відправ другу:
Залишіть коментар