В Ужгороді будуть штрафувати за відсутність дозволів на вивіску

Про це повідомляє Віталій Глагола на своїй сторінці в соцмережі соцмережі фейсбук.

“З метою захисту архітектурно-історичного надбання міста та для поліпшення його естетично-художнього вигляду, рішенням Ужгородської міської влади ще у 2016 році були прийняті «правила гри при встановленні вивісок» за участю Олег Олашин.

Але за цими правилами не усі хочуть грати. До прикладу муніципальна варта Ужгорода перевірила центр міста: Корзо, Волошина, площу Петефі та Театральну.

Загалом 87 підприємців. Із них тільки 37 мали чинні паспорти на встановлені вивіски.

Закликаю усіх підприємців міста виконати свої висвіски згідно вимог «Порядоку встановлення вивісок в Ужгороді». Документ містить усі норми, що регулюють основні питання зовнішньої реклами. Насамперед це стосується центральної частини міста (вул. Корзо, Волошина, Духновича, пл. Корятовича, пл. Театральна та прилеглі вулиці).

До погодження з міською архітектурою та органом охорони культурної спадщини встановлення вивіски заборонене. Всю відповідальність за самовільний монтаж та втручання в конструкцію і оформлення історичних фасадів несе власник.

Аби не починати із штрафів одразу – підприємці мають 30 днів, щоб подати документи і почати легалізацію своїх вивісок. Після цього почнуться рейдові перевірки наявності документів. Порядок встановлення вивісок є на сайті міськради.

Дорогі підприємці – давайте зробимо вивіски в місті дійсно європейськими. Стильними, стриманими та акуратними”, – йдеться в дописі.

Відправ другу:
Залишіть коментар