В Ужгороді біля пологового встановили намети – на випадок збільшення людей з підозрою на коронавірус


На Закарпатті, як і в інших областях України, рятувальники встановили спеціальні намети, призначення яких – прийом та сортування хворих на коронавірус, або ж, за термінологією МОЗ України, «скринінгове медичне сортування хворих на COVID-19».

Зокрема, такий намет з’явився і біля міського пологового будинку в Ужгороді. Як повідомив «Сайту міста Ужгород» директор Ужгородського пологового будинку Олег Онопко, встановлення намету із медзакладом ніхто не погоджував, і медичний персонал зараз там не працює. Водночас, посадовець зазначив, що у пологовому будинку передбачено два окремих входи – для породіль без ознак ГРВІ і тих, хто мають клінічні прояви захворювання.

Появу спеціальних наметів на Закарпатті кілька днів тому прокоментував заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

«Прийшла вказівка з штабу з ліквідації надзвичайно ситуації з Києва перевірити готовність підрозділів ДСНС та лікарень на розгортання спеціальних місць (для прийому і сортування хворих на COVID-19 –ред.). Після отримання нашим штабом вказівки ми передали її до обласного управління ДСНС, представник якого входить до складу обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Протягом двох годин оперативно всі ці тимчасові пункти були розгорнуті біля лікарень першої хвилі. По протоколу ці намети є розподільчими пунктами, які застосують у разі виникнення значного потоку людей. Однак на сьогодні наші лікарні підготовлені для прийому інфекційних хворих. Наразі необхідності у використанні встановлених наметів немає!», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Як стало відомо «Сайту міста Ужгород», спеціальні намети в області встановлено біля Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака, Обласної клінічної інфекційної лікарні, Центральної міської клінічної лікарні в Ужгороді, Ужгородського міського пологового будинку, Обласного клінічного фтизіопульмонологічного лікувально-діагностичного центру.

Сайт міста Ужгород

Відправ другу:
Залишіть коментар