В Ужгороді біля будинків обвалилася гілка дерева

В Ужгороді на вулиці Грушевського поблизу будинків обвалилася гілка дерева.

Про повідомив голова правління ОСББ “Грушевського 33 Уж” Павло Форкош. За його словами, у момент падіння людей поблизу не було: гілка дерева впала біля припаркованих машин, пише Суспільне.

За словами Павла Форкоша, у 2020-му році поблизу будинків три рази падали великі гілки дерев. “Це були дерева, яким понад 50 років. Дві машини досить суттєво пошкодили. Тому ми активно звертались до міської ради, аби нам дали дозвіл на санітарну зачистку дерев”, — каже голова ОСББ.

“Огляд дерев робили у жовтні минулого року. Комісія міськради дала дозвіл на коронування і обрізку. Працівники КП “Зеленгосп” вирізали нам частину дерев. Ми усунули ті дерева, які розташовувалися вздовж дороги і знаходилися досить близько до будинків. А інші дерева, зокрема й те, яке обвалилося сьогодні, знаходяться на території, яка належить до комунальної власності”.

За його словами, в управлінні житлово-комунального господарства були не проти дати дозвіл на коронування та обрізку цих дерев. “Однак на ці роботи у них немає фінансування. Тобто, ми можемо це зробити тільки за власний рахунок. Ми не проти це зробити. Але є колізія: земля — не наша, а проблеми — наші”.

Відправ другу:
Залишіть коментар