В унікальному готелі на Закарпатті живе близько сотні котів (ФОТО, ВІДЕО)

У готелі сім’ї Кузьменків, що на Закарпатті, живе понад сотня котів. Інна Кузьменко розповідає, що тварин не розводили для реклами свого закладу. Власники готелю підбирають безпритульних котів. Про це розповідають на сайті Суспільне Закарпаття.

Тварин годують тричі на день, зранку та ввечері – сухим кормом, в обід – кашею з рибою. Перші три коти з’явилися у Кузьменків у 2004-му. Їхня кількість збільшилася за останні роки, каже Інна Кузьменко.

“Років п’ять, мабуть, було 19 котів, — розповіла жінка. — Все було добре, поки не стали дітки їздити на екскурсії. З того часу нам почали звозити тварин мішками, коробками, підкидувати. Привозили хворих частіше за все. І в нас не притулок, ми не пристосовані для утримання хворих котів. Вони заражають один одного. Насправді це дуже сумно”.

Туристка Вікторія Шрамко третій рік поспіль приїздить із дочкою пожити в готелі з котами. Каже: приїздять сюди не вперше, в різні пори року: “Вони ходять коридорами, на сходах сидять. Їх можна торкатися, поговорити з ними, такі комунікабельні є”.

Тварини двічі на рік проходять медичний огляд. На утримання та догляд за котами в місяць родина Кузьменків витрачає 30 тисяч гривень. Тваринам виділили окреме приміщення, де вони сплять та живуть в холодну пору.

Власниця готелю розповіла: коти живуть дружною родиною:

“Коли холоднішає, у кожному будиночку – по мордочці. Вони всі ховаються на поличках. Всюди, де є місце, сидітимуть коти. Тут тепло, ми опалюємо приміщення. Маленьке, але ось так. Інколи коти приходять самі. Є сумні історії, коли потрапляють хворі, покалічені. Дивом просто з’являються в нас”, — розповіла Інна Кузьменко.

Для тварин сім’я Кузьменків хоче зробити окремий будинок-музей, в якому зможуть жити всі підкинуті коти. Де він буде розташований — поки що не вирішили.

Детальніше в сюжеті Суспільного👇

Відправ другу:
Залишіть коментар