В Україні збільшили штраф за водіння напідпитку

Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за водіння у стані алкогольного сп’яніння.

Як пише УП з посиланням на Офіс президента Зеленський підписав закон, який Рада ухвалила 16 лютого.

Зокрема відновлюється і збільшується відповідальність за керування авто напідпитку від від 17 до 51 тисячі гривень (було 10,2 тисячі) з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.

За повторне таке порушення протягом року – на 34 тис. грн з позбавленням водійських прав на три роки.

За третій випадок – конфіскація авто.

Також посилюється кримінальна відповідальність за порушення ПДР, вчинене в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, що спричинило тяжкі наслідки.

За перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год – штраф збільшено з 510 до 3400 грн, за залишення місця ДТП – з 255 до 3400 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк 1-2 роки або без такого.

Збільшено штраф за керування або передачу керування ТЗ особою, яка не має права ним керувати, – з 510 до 3400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ);

За керування ТЗ особою, яка була позбавлена такого права штраф збільшено з 510 до 20400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

Відправ другу:
Залишіть коментар