В Україні презентували "Чорну книгу Кремля" про злочини РФ проти України


Радник прем’єр-міністра Данило Лубківський представив “Чорну книгу Кремля”, в якій викладено перші орієнтовні дані про злочини Росії проти народу й економіки України.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

На брифінгу 17 лютого він сказав, що в книзі зведено інформацію від центральних органів влади України станом на початок лютого 2015 року.

Лубківський констатував, що війна, розгорнута в лютому 2014 року Російською Федерацією проти України, призвела до вражаючих людських, економічних та інфраструктурних втрат України.

“Повноту жертв і збитків досі неможливо з’ясувати… Крок за кроком українська центральна та місцева влада встановлюватиме масштаб втрат. Остаточні цифри будуть неминуче встановлені як міжнародний вирок режиму Путіна”, – сказав він.

Станом на початок лютого, за час російської агресії загинуло понад 5 000 людей, поранено майже 11 000 людей. Реальні цифри можуть бути набагато більшими, наголосив Лубківський.

Станом на 2 лютого 2015 року обліковано 978 482 особи, які перемістилися “з тимчасово окупованої території України та районів, уражених російськими збройними і терористичними силами”.

З них по медичну допомогу звернулися понад 103 тисячі осіб, госпіталізовано 25 013 осіб. Загальна сума коштів, перерахованих для страхових виплат та оплату медико-соціальних послуг тимчасовим переселенцям, складає 416,6 млн. грн.

“Щоденно Україна витрачає орієнтовно 100 мільйонів гривень на проведення антитерористичної операції задля захисту від російської агресії”, – зазначив Лубківський.

Він додав, що внаслідок російської агресії Україна зазнала значних макроекономічних втрат.

Відправ другу:
Залишіть коментар