В Україні почав діяти оновлений поділ регіонів на карантинні зони: яка ситуація на Закарпатті


У понеділок, 14 вересня, набув чинності оновлений поділ України за рівнем епідеміологічної небезпеки.

До “червоної зони” зарахували 37 міст та районів. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Які райони, міста та селища Закарпаття потрапили в яку зону:

“Червона зона”

місто Чоп Закарпатської області;

“Помаранчева зона”

міста Ужгород та Мукачево, Мукачівський, Рахівський, Тячівський та Ужгородський райони Закарпатської області;

Забороняється: робота хостелів, турбаз тощо (окрім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій до лікарень; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку 1 особа на 10 квадратних метрів, закладів культури; приймання нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 кв. м і не більше 100 осіб.

“Жовта зона”

До цієї зони потрапили:

міста Берегове та Хуст, Великоберезнянський, Виноградівський, Воловецький, Іршавський, Мижгірський, Переченський, Свалявський та Хустський райони Закарпатської області;

Забороняється відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, окрім тих, які надають “кризові” послуги.

“Зелена зона”

Повністю “зеленими” залишаються Полтавська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька та Херсонська області.

Обов’язковим лишається наявність маски або респіратора під час перебування в приміщенні; дотримання дистанції під час проведення масових заходів (1 людина на 5 кв. м); дотримання дистанції під час проведення заходів у закладах культури (заповненість 50% місць); перевезення людей у громадському транспорті в межах кількості сидячих місць. Ці обмеження діють і в інших зонах.

Відправ другу:
Залишіть коментар