В Україні кіберспорт офіційно визнали видом спорту


На засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні ухвалили рішення про залучення кіберспорту як офіційних видів спорту.

Як зазначає заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков у Facebook, кіберспорт – це вже давно не просто “стрілялки”, а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців.

“В Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу”, — додає Олександр Борняков.

Борняков сподівається, що кіберспорт в Україні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни: “Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи!”.

Довідково: Кіберспорт – це змагання з відеоігор. Вони можуть відбуватися як на персональному комп’ютері, так і на телефонах або гральних консолях.

Українські команди та гравці мають гарні досягнення у світовому кіберспорті.

Наприклад, організація Natus Vincere завдяки своїм кіберспортивним досягненням потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Відправ другу:
Залишіть коментар