В Угорщині батьки учня жорстоко побили та зламали ніс вчителю

В Угорщині все частіше стаються напади на вчителі. Як з боку самих учнів, так і з боку розлючених батьків. Такі випадки викликають широкий резонанс у суспільстві.

Так минулої п’ятниці у маленькому селі Комполт на півночі країни батьки жорстоко побили вчителя, ніби то за те, що він дав ляпас їхньому сину.

Родичі ображеного написали заяву у поліцію, а потім не дочекавшись реакції з боку правоохоронців упіймали вчителя на автобусній зупинці, коли він вже повертався додому зі школи. Били жорстоко, навіть зламали ніс. Школу закрили до вияснення обставин справи.

Директор школи заявив, що “як керівник школи, як вихователь і як приватна особа, я засуджую всі форми насильства”. Тому просив усіх зберігати спокій і не робити поспішних висновків.

Найбільш резонансний випадок стався в Угорщині в 2006 році, коли у селі Оласліска ромська родина вбила вчителя просто на вулиці. 44-річний Ласло Сьогі, їдучи на автомобілі, випадково збив маленьку дівчинку. Він одразу зупинився, аби надати першу допомогу. З дівчинкою все було гаразд, але розлючені родичі напали на чоловіка та забили до смерті.

Всього за суд Лінча було засуджено 8 осіб, в тому числі одна людина – до довічного покарання. У 2011 році члени засудженої родини відсудили у держави 46 мільйонів форинтів компенсації, аргументуючи тим, що з ними жорстоко поводились у в’язниці.

Відправ другу:
Залишіть коментар