В Угорщині армія слідкуватиме за лікарнями, а спецназ - за вулицями

За словами прем’єра Угорщини Віктора Орбана, армія також допоможе роботі поліції у дотриманні комендантської години та правил носіння масок.

Отже, солдати відтепер залучені до патрулювання вулиць по всій Угорщині. А також військових вирішили прикріпити до кожної лікарні.

Як пише мукачево.нет, Указ, опублікований в урядовому віснику «Magyar Kozlony», вказує, які саме завдання повинні виконувати солдати в лікарнях. Під час надзвичайної ситуації їх головним завданням є забезпечення безперебійної роботи лікарень та допомога медичним працівникам.

Згідно з постановою уряду, солдати повинні слідкувати за вимірюванням температури тіла, дезінфекцією, як відбуваються будь-які заходи на території лікарень, як виконуються вимоги карантину, а також слідкувати за логістикою, включаючи транспортування ліків, зразків аналізів, захисного обладнання, інших медичних товарів та продуктів харчування для стаціонарних хворих тощо.

Єдине, що солдатам заборонено виконувати У лікарнях завдання, пов’язані з медичною кваліфікацією. Директор лікарні зобов’язаний забезпечити догляд, проживання, харчування та захисні засоби для солдатів, які направляються до лікарень. Урядовий указ діятиме до 8 лютого 2021 року.

На головних вулицях великих міст також розташовані панцерники з логотипом ТЕК (Антитерористичного центру). У офіційній заяві йдеться, що ТЕК надаватиме підтримку поліції у виконанні своїх завдань у Будапешті та інших містах країни. Пов’язано це із зростанням злочинів проти власності, спираючись на міжнародний досвід.

Утім мер Будапешта Гергей Карачонь вже відреагував негативно та скептично на ці заходи безпеки, які потребують великих витрат з бюджету.

У своєму дописі на Facebook він подякував жителям Будапешта за дотримання нових епідеміологічних правил. І додав, що не розуміє, чому спецназівців ТЕК доводилося виганяти на майже порожні вулиці.

“Звичайно, не за допомогою страху та погроз, але за допомогою щирої мови, вільної від політичних гасел та фальшивої пропаганди, можливо досягти співпраці людей”, – написав мер Будапешта.

Відправ другу:
Залишіть коментар