В списку від «Батьківщини» в міську раду Ужгорода балотуватимуться люди Андріїва, - ЗМІ


Віталій Глагола продовжує розповідати про місцеві політичні проекти на Закарпатті.

Цього разу про місцевий осередок «Батьківщини».

Я вже писав, що місцевий обласний осередок «купив» екснардеп від Партії регіонів Михайло Ланьо на прізвисько «Блюк» за посередництва депутата від «Батьківщини» Івана Крулька.

В Ужгороді його ж віддали в упраління міському голові Богдану Андріїву. В списку від «Батьківщини» в міську раду балотуватимуться люди Андріїва. Вже відомо, що туди увійде рідний брат мера Андрій Андріїв, декан біофаку УжНУ Ярослава Гасинець, керівниця департаменту освіти Ужгородської міськради Наталія Мухамедьянова, співласник готелю «Ужгород» Леонід Баранюк та інші.

Наразі у списку 38 кандидатів. Із досвідчених «бютівців» там тільки головний лікар міської лікарні Іван Курах. Обласний список буде розбавлений 50/50 людьми Кеменяша та Ланя.

Прозор, Мандич, Гомонай із команди Андріїва – вирішили заходити ще однією партією ноунеймом «Твоє місто». – розповів журналіст.

 

Також, як зазначив журналіст, по списках «Батьківщини»: Ярослава Гасинець попри інфу одразу двох далеко не останніх людей в штабі «Батьківщини» – переконує, що не планує балотуватись і міську раду Ужгорода. Хоча в попередніх списках кандидатів вона є. Перепрошую у Ярослави, якщо її прізвище туди внесли без її згоди. Тому якщо дійсно Ярослава не планує балотуватись у депутати – прошу вибачення, що подав цю інформацію, як доконаний факт.

Зараз цікаво – чому Ярослава у внутрішніх списках кандидатів без її ж згоди(

Варто розуміти, що списки ще обговорюються і до офіційного подання можуть змінюватись.

Відправ другу:
Залишіть коментар