В селі Сторожниця місцевий житель відремонтував автобусну зупинку (ФОТО)

Десятиліттями у с. Сторожниця у місцевої влади не доходили руки до ремонту автобусної зупинки.

Справа в тому, що за такий довгий період адміністрація села не спромоглася документально оформити зупинку громадського транспорту на баланс сільської ради. Така ситуація унеможливлювала виділення державних коштів на відновлення згадуваного об’єкту.

Днями жителів села приємно здивувала відремонтована зупинка громадського транспорту.

Зі зверненням про допомогу у відновленні зупинки до місцевого жителя, політика Руслана ЧОРНАКА звернувся депутат Ужгородської районної ради Михайло ГОТРА.

Руслан ЧОРНАК погодився допомогти з ремонтом інфраструктурного об’єкту, взявши на себе основну частину фінансування ремонтних робіт.

Декілька тижнів тому до мене звернувся депутат Ужгородської райради Михайло Готра щодо питання облаштування автобусної зупинки у с. Сторожниця.

Як виявилося, за стільки років сільська рада не спромоглася оформити згадуваний об’єкт на свій баланс, що унеможливлювало виділення бюджетних коштів на ремонт зупинки. Тільки подивіться, в яких умовах жителі села очікували на автобуси!

У багатьох з вас з цієї зупинки розпочинається дорога на роботу. Впевнений, така картина точно не заряджає енергією на весь день.

Відтак, я прийняв рішення сам профінансувати основну частину ремонтних робіт з облаштування зупинки!

Такі маленькі перемоги відчутні майже кожному жителю села, що вкотре доводить: разом нам під силу будь-які справи! – розповів Руслан ЧОРНАК на своїй сторінці в соцмережі FB.

Відправ другу:
Залишіть коментар