В Росії переживають, що Захід "не помітив" вбивства Бузини

Російські громадські діячі висловили свою думку з приводу вбивства відомого українського журналіста Олеся Бузини
Бузина журналіст
Президент Росії Володимир Путін, коментуючи вбивства на Україні журналіста Олеся Бузини і депутата Олега Калашникова, заявив, що в Європі і в Північній Америці воліють не помічати серію політичних вбивств і їхнє погане розслідування на Україні.
” Де вбивці цих людей?! Їх просто немає. Ні виконавців, ні замовників. І це воліють не помічати ні в Європі, ні в Північній Америці”, – констатував російський президент під час “Прямої лінії”, повідомляє depo.ua.

За словами голови комітету Держдуми з міжнародних справ Олексія Пушкова, західні ЗМІ почали звертати увагу на зачистку всіх форм політичної опозиції в Україні.
Для прикладу він навів статтю італійського видання La Repubblica, присвячену вбивствам українських журналістів Олеся Бузини та Сергія Сухобока, і екс-депутата Верховної ради Олега Калашникова. Так, газета повідомляє, що “безжальні операції із зачистки всіх форм політичної опозиції” проходять “при тиші в західних ЗМІ”.
“Почало доходити”, – зазначив Пушков у своєму Twitter.

У МЗС Росії також відреагували на вбивство українського журналіста Олеся Бузини. На думку заступника директора департаменту інформації і друку міністерства Марії Захарової, це злочин є початком політичних чисток на Україні. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. “Це, на жаль, тільки початок політичних чисток на Україні, адже випущене на волю націоналістичне чудовисько треба періодично підгодовувати, щоб воно не знесло встановлену ним же владу”, – вважає Захарова. Вона вважає, що в керівництві країн Євросоюзу ніхто не помітить, “що день за днем ​​свідків у справі “Антимайдану” стає все менше. “Давайте днем ​​з вогнем пошукаємо хоча б 20 твітів президентів або міністрів закордонних справ Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Великобританії, Канади, США, Австралії, представників ОБСЄ, ЄС, НАТО з виразом “заклопотаності вбивством видного українського політичного діяча” і “засудженням нездорової атмосфери на Україні”, – зазначила представник МЗС.

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова назвала величезною трагедією вбивство відомого українського журналістам Олеся Бузини і висловила глибокі співчуття його рідним. “Це величезна трагедія Бузина справжнім і вірним сином свого народу, що захищав право на справедливість, життя і майбутнє України.”, – сказала Ярова журналістам. “Чесний і сильний, мужній і відкритий, він був проти фашизму і насильства, проти злочинної олігархії і бандитського свавілля”, – додала вона. Те, що сьогодні відбувається на Україні, глава думського комітету охарактеризувала як “бандитизм в законі”. “Насильство і злочини, горе і страждання українського народу ми спостерігаємо з першого дня насильницького антиконституційного державного перевороту”, – підкреслила Ярова. “Бандитські розправи забирають життя мирних громадян і справжніх представників еліти України, яким, безумовно, був Олесь Бузина”, – зазначила парламентар.

Її колега по фракції, віце-спікер нижньої палати Сергій Железняк вважає, що Бузину вбили за його переконання і принциповість. “Світла пам’ять Олесю Бузині, вбитому за свої переконання і принциповість. Далеко не у всьому я бував згоден з Олесем, але поважав його за щирість, порядність і завзятість у пошуках розумного вирішення існуючих проблем.”, – написав Железняк на своїй сторінці в Facebbok. У коментарі депутата на сайті “Єдиної Росії” висловлено переконання, що вбивство українського журналіста є політичним, пов’язаним з його поглядами. За словами Железняка, Бузина “не підтримував київський режим і часто виступав з відкритим осудом дій української влади”. “Він був справжнім патріотом своєї країни, розуміючим глибину і спільність історичних коренів наших народів, спільність культуру і традиції”, – підкреслив Железняк.

Російський телерадіоведучий Володимир Соловйов, в ток-шоу якого Бузина неодноразово брав участь, заявив, що загиблий був патріотом своєї країни і відмовлявся її залишати, хоча колеги попереджали його про небезпеку. “Олесь був патріотом України, але він любив Росію У нього був голос, і багато його слухали. І цей злочин є проявом бандерівського класичного атентату, він носить політичний характер ..», – впевнений журналіст. Він також пояснив, що під атентатом в середині XX століття розуміли терористичні вбивства неугодних націоналістам і бандерівському підпіллю громадських діячів і політиків. Соловйов підкреслив, що Бузина неодноразово брав участь в його програмах, які виходять на телеканалі “Россия 1”. “В останній раз він був на ток-шоу не так давно Я весь час пропонував йому перейти на роботу в Москву, я йому говорив, що він там в небезпеці, але він підповідав, що у нього там будинок”, – зазначив телеведучий.

Відправ другу:
Залишіть коментар