В ПС розповіли про Мукачеве: Ланьо возив тітушок у Маріїнку, Балога давав бійцям гроші

Керівник політичного крила “Правого Сектора” у Закарпатті Олександр Сачко розповів про конфлікт з нардепом Михайлом Ланьо у Мукачевому.
Олександр сачко
Як повідомив нардеп, радник глави МВС Антон Геращенко, 18 липня було проведено опит Сачко, під час якого він виклав свою версію розвитку подій.
“Сачко пояснив, що не брав особистої участі в трагічних подіях 11 липня в Мукачеві та може розповісти лише те, що знав з слів учасників подій, з якими зараз немає зв’язку. На його думку початок конфлікту з Ланьо було покладено 7 липня, коли групу з кількох хлопців з ПС затримали працівники ДАІ. Потім під’їхала машина з людьми, наближеними до Ланьо і також підключилися до словесної перепалки”, – зазначив Геращенко.
“Потім працівники ДАІ відпустили групу хлопців з ПС. Після чого керівнику служби безпеки правого сектору Артуру Керимову подзвонив помічник Ланьо Артур Пашкуляк і сказав, що Ланьо хоче зустрінеться з керівником бойового крила ПС і поговорити”, – додав він.
На питання членів комісії “Про що саме поговорити?”, Сачко зазначив: про те, що ПС заважає Ланьо та його команді.
“У чому точно заважає, він відповісти не зміг, пославшись на те, що він не був безпосереднім учасником тих подій”, – зазначив Геращенко.
Також він повідомив, що Сачко додав: за його інформацією, Ланьо займався підвезенням тітушек в Маринський парк, і це швидше за все світоглядний конфлікт між колишнім членом партії Регіонів і ПС.
Також, зі слів Сачко, саме Пашкуляк запропонував час і місце зустрічі – субота, 11 липня о 12:00.
Актив ПС ухвалив рішення поїхати на зустріч “з бойовим спорядженням і обмундируванням, щоб показати свою силу”.
“Цитую слова Сачко: “Завдання стріляти ніхто не ставив і не планував. Все робилося для того, щоб справити враження на Ланьо”, – додав Геращенко.
“Що сталося 11 липня на базі “Антарес”, він знає тільки зі слів тих, хто був там, особисто з Ланьо Сачко ніколи не зустрічався і не був знайомий”, – підсумував Геращенко.
“На питання про стосунки закарпатського ПС і його особисто з Віктором Балогою Сачко сказав, що з Балогою він знайомий, останній раз зустрічався минулоріч. Також Сачко підтвердив, що Балога добродушно кілька разів надавав допомогу Закарпатському ПС минулого року”, – додав нардеп.

Відправ другу:
Залишіть коментар