В ОП розкрили деталі переговорів Зеленського з посланцями Байдена

Офіс президента України опублікував офіційне повідомлення за результатами закритої зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном і міністром оборони Ллойдом Остіном, які прибули з засекреченим візитом до Києва в неділю.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Відзначається, що президент обговорив з делегацією США питання, які нині є пріоритетними для України – оборонну допомогу, посилення санкційної політики проти Росії, фінансову підтримку та гарантії безпеки.

Зеленський відзначив, що надана Сполученими Штатами оборонна підтримка на загальну суму 3,4 млрд доларів є найбільшим внеском у зміцнення обороноздатності України.

Зеленський передав американській стороні План дій щодо посилення санкцій проти Російської Федерації, напрацьований міжнародною експертною групою Єрмака-Макфола.

“Ми розуміємо, якими мають бути наступні кроки на цьому треку. І розраховуємо на підтримку партнерів”, – акцентував Володимир Зеленський.

Президент окремо відзначив важливість розширення Сполученими Штатами можливостей для доступу українських товарів на американський ринок.

Під час зустрічі також обговорили мирний процес і перспективи посилення антивоєнної коаліції. Володимир Зеленський наголосив, що Україна бачить США лідером серед майбутніх країн-гарантів безпеки України.

“Візит делегації високопосадовців США до Києва у цей відповідальний для Української держави момент є дуже цінним і важливим”, – написав президент на своїй Facebook-сторінці.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар