В одній з громад Берегівщини посилили карантин

Сьогодні, під головуванням Ігоря Вантюха, відбулося позапланове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС. Розглядали питання про запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів направлених на стримування поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Великобийганської територіальної громади.

“Як вчора наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, наше спільне завдання – перебувати у “жовтій” зоні якнайдовше, адже це наша з вами можливість жити у кращих умовах. Але, залежно від ситуації з поширенням COVID-19, на Закарпатті будуть вводити окремі додаткові обмеження в територіальних громадах”, – йдеться у повідомленні Берегівської РДА.

Оскільки Великобийганська ТГ за епідеміологічними показниками потрапляє до “червоної” зони, сьогодні місцева комісія з питань ТЕБ та НС прийняла такі рішення продовжити наступні обмежувальні протиепідемічні заходи:

масові заходи (в тому числі релігійні) на території Великобийганської територіальної громади проводити виключно за участю не більше однієї особи на 4 кв. метрів площі будівлі або території;
заборонити перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. Що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, здійснювати виключно при одночасному перебуванні відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 15 квадратних метрів площі зали обслуговування.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють відповідну торгівлю (із урахуванням введених обмежень вимогами Постановою КМУ №1236) під час роботи забезпечити обов’язкове проведення температурного скринінгу усім працівникам, наявність інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19, місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Обмеження контакту між працівниками та відвідувачами повинно здійснюватися шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри). Допуск відвідувачів та перебування у закладі дозволяється лише у респіраторі або захисній масці (у тому числі виготовленій самостійно), так, щоб були покриті ніс та рот.

Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти перевести учнів 5-11 класів на дистанційну форму навчання.

Заборонити роботу спортивних залів та басейнів.

Дозволити закладам громадського харчування та кафе приймати відвідувачів на літніх терасах і роботу на виніс.
Суб’єктів господарювання, підприємства, установи та організації району, незалежно від форм власності зобов’язати на вході до закладів, приміщень та будівель, у т.ч. місць проведення заходів, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розмістити інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності на території Великобийганської громади забезпечити на період дії карантину запровадження дистанційної роботи працівниками у т.ч. в режимі реального часу через Інтернет.

Керівникам установ та підприємств сфери охорони здоров’я незалежно від форм власності, які знаходяться на території Великобийганської громади забезпечити: неухильне дотримання санітарно-епідемічного законодавства, визначених карантинних вимог у закладах охорони здоров’я.

Відправ другу:
Залишіть коментар