В одній із шкіл Мукачева отруїлись діти

Дев’ятеро дітей потрапили до інфекційного відділення Мукачівської обласної дитячої клінічної лікарні

Обідньої пори до інфекційного відділення Мукачівської обласної дитячої  клінічної лікарні було госпіталізовано дев`ятьох учнів 8-го класу місцевої школи з попереднім діагнозом: отруєння речовиною подразнюючої дії. Як з′ясувалось, діти отруїлись газом із балончика, який принесла в школу одна з учениць.

Про це повідомили в Мукачівському МВ УМВС.

Учні зі скаргами на головний біль, запаморочення, подразнення верхніх дихальних шляхів звернулися до приймального відділення дитячої лікарні. Всі симптоми отруєння у дітей проявились  на перерві.

На місце пригоди – до школи виїхали працівники прокуратури м.Мукачева, мукачівської  міліції,  медики,  працівники санепідемстанції та інші.

Правоохоронці опитали всіх  учнів класу і з`ясували, що під час перерви у класній кімнаті було розпорошено невідому речовину із газового балончика. Ті школярі, які на той момент перебували в аудиторії, й отруїлись нею. Розпорошувала газ із балончика учениця цього ж класу. Як з`ясували працівники міліції, дівчина взяла балончик з дому від старшого брата. Носила його з собою, нібито з метою  самозахисту…

– Випадок, який трапився у навчальному закладі, – коментує подію начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського МВ УМВС Василь Соскіда, – стався виключно через дитячі пустощі.

Наразі правоохоронці з`ясовують всі обставини та причини того, як  у руках дитини могла опинитись ця небезпечна речовина. За свідченням лікарів, діти перебувають у задовільному стані. За даним фактом тривають перевірки.

Відправ другу:
Залишіть коментар