В очікуванні виборів. Чи голосуватимуть мукачівці? (ВІДЕО)


Вже незабаром, 25 жовтня відбудуться місцеві вибори.

Попри те, що більшість жителів Мукачева участь у голосуванні братимуть, кажуть, великих змін від цього не очікують. За словами місцевих, найбільше людям необхідні робочі місця. Однак, переконані, майбутні вибори на це питання не вплинуть. Люди кажуть, з року в рік тільки те і роблять, що слухають обіцянки політиків, але політики у свою чергу слухати, а тим більше вирішувати реальні проблеми місцевих чомусь не беруться. Тож сенсу голосувати виборці не бачать. Нагадаємо, цього року українці голосуватимуть за новим виборчим кодексом.

25 жовтня кожен виборець отримає 4 бюлетені. Перший за депутатів місцевої ради. Другий – за голову ради окремої громади, тобто міського, сільського чи селищного голову. Третій – за депутатів районної ради. Четвертий – за депутатів Закарпатської обласної ради.

В свою чергу Прокуратура Закарпатської області вкотре нагадує кандидатам, працівникам виборчих комісій та виборцям про відповідальність за порушення виборчого законодавства і закликає всіх причетних – бути свідомими та сприяти проведенню чесних виборів.

Відправ другу:
Залишіть коментар