В облдержадміністрації колядували діти зі Словаччини (ФОТО)


Сьогодні, 14 січня, у день відзначення Старого Нового року і святителя Василія Великого до Закарпатської облдержадміністрації завітали юні колядники зі Словаччини.

Діти з міста Вранов-над-Топльоу вже традиційно прибули у наш край за сприяння Почесного Консула України в Словаччині Станіслава Обіцького.

Зустріли делегацію в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, Генеральний Консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта, Почесний Консул СР в смт. Великий Березний Олег Адамчук.

Біля різдвяно-новорічного дерева в атріумі обласної держадміністрації юні словацькі колядники розгорнули масштабне святкове дійство з піснеспівами і танцями, вінчуваннями і побажаннями. Виконали і українську колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю» та побажали усім присутнім щасливого нового року.

– Ваша коляда тут, а атріумі Закарпатської облдержадміністрації – це вже багаторічна добра традиція, – сказав Олексій Гетманенко, звертаючись до бетлегемщиків. – Чимало з вас приїздять до нас не вперше, тож стіни нашої установи і наше місто вам уже добре знайомі. Спасибі, що завітали до нас і цього року! Всіх вас обіймаю і бажаю добра, успіхів і здоров’я у році, що прийшов.

Після завершення виступу колядників учасники дійства отримали пам’ятні подарунки від облдержадміністрації та зробили спільне фото на згадку.

Пресслужба ОДА

Відправ другу:
Залишіть коментар