В області оголошено конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку на 2022 рік

Згідно з рішенням обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), у Закарпатській області оголошено конкурс на 2022 рік за такими технічними завданнями:

1.1.1.2. Розвиток мережі закладів загальної середньої освіти та покращення умов навчання дітей (через будівництво, реконструкцію, модернізацію закладів).
1.1.2.1. Розширення мережі закладів дошкільної освіти на території Закарпатської області.
1.4.8.1. Розвиток спортивної інфраструктури області.
1.5.2.1. Покращення якості надання медичних послуг шляхом покращення матеріально-технічної бази закладів сфери охорони здоров’я.
2.2.2.1. Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області.
4.1.2.1. Забезпечення населення області питною водою.
4.2.2.1. Будівництво та реконструкція каналізаційних очисних споруд на території області.
4.4.2.1. Комплексна програма дій вирішення проблеми ТПВ на території області.

Період подання/реєстрація проєктів: з 15 січня до 28 лютого 2021 року (включно).

Заявниками можуть бути такі суб’єкти:
1. Центральні та місцеві органи виконавчої влади.
2. Органи місцевого самоврядування.
3. Агенції регіонального розвитку, створені відповідно до Закону України „Про засади державної регіональної політики” (за винятком проектів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту).

Для участі у відборі заявники у визначений в оголошенні строк подають регіональній комісії інвестиційні програми і проекти за формою, встановленою Мінрегіоном України, а також документи за переліком, встановленим зазначеним міністерством, які підписуються заявником.

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність пункту 6 Порядку
підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів – переможців „Всеукраїнського громадського бюджету”, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 (із змінами), а також таким критеріям:

1. Для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації.

2. Календарний план реалізації становить від одного до трьох років.

3. Співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків, а для проектів – переможців „Всеукраїнського громадського бюджету” – співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків.

4. Спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

5. Загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проектів – понад 1000 тис. гривень.

Електронні форми документів в обов’язковому порядку заповнюються на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства розвитку громад та територій України.

Додаткова інформація за тел. (0312) 614679,630440,612938.

Відправ другу:
Залишіть коментар