В обласній бібліотеці в Ужгороді відкрили фотовиставку учасника АТО «Духовна війна: озброєні книгою» (ФОТО)

В Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбулася презентація фотовиставки учасника бойових дій в зоні АТО Сергія Братасюка «Духовна війна: озброєні книгою». Це дебютна персональна фотовиставка, хоча Сергій захоплюється фотографією вже понад 30 років.
13

Сергій Братасюк, сержант 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, під час несення служби в зоні АТО, фотографував навколишній побут, природу та людей, які його оточували.

«Перші місяці я не й знав, що фотографувати. Адже краєвиди Сходу дуже відрізняються від наших мальовничих Карпат. Тому я почав фотографувати все навколо, поступово вибудувалася тематика світлин. Фото розбитих будівель і так вистачає. Хотілось позитиву»- ділиться думками Сергій.
В колекції Сергія назбиралось понад півтори тисячі світлин із зони АТО. Фотовиставка «Духовна війна: озброєні книгою» присвячена солдатам, які у складному воєнному стані, знаходили час для спілкування з книгою. За словами Сергія, люди знаходили віддушину в книжках і повернувшись додому, їм було легше адаптуватись до мирного життя.

На презентації фотовиставки були присутні і побратими Сергія Братасюка, які несли з ним службу і є героями його світлин. Так, товариш Сергія з позивним Сват зауважив : «Сергій всюди ходив з фотоапаратом. Він полював за цікавими кадрами, освітленням. Завжди хотів когось підловити. Ми його називали фото-снайпером!»
14

15

16
Сьогодні суспільство, поринувши у повсякденні турботи, часто забуває, що там, на Сході, йде війна і проливається кров. Але, навіть, незважаючи на те пекло, там є Світло і Добро. Виставка «Духовна війна: озброєні книгою» – це живий фотодоказ того, що українці- це читаюча нація.

Виставка діятиме до 29 лютого.

Євгенія Напуда,
головний бібліотекар відділу обслуговування
Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка

Відправ другу:
Залишіть коментар