“В нас немає вихідних”: у Львові вирішили обійти карантин вихідного дня

Міська влада Львова ухвалила рішення оголосити робочими днями до 30 листопада суботу та неділю для закладів громадського харчування, ТРЦ, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків. Таким чином влада збирається обійти карантин вихідного дня.

Про ухвалене рішення 13 листопада повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Facebook.

“Щойно закінчилося засідання виконкому. Ухвалили рішення, що до 30 листопада субота та неділя на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків”, – написав він.

Садовий додав, що тепер у Львові неможливо запровадити карантин вихідного дня, бо “в нас немає вихідних”.

“Люди мають право на працю. Залишаю скан рішення Виконавчого комітету. У випадку, якщо завтра хтось буде намагатись заважати вам працювати, покажіть їм це рішення і звертайтесь на гарячу лінію за телефоном 1580. Наші юристи допомагатимуть захистити ваші права. Це нетипова ситуація. Я не пам’ятаю такого випадку, щоб уряд ухвалював рішення, не порадившись з підприємцями, яких просто викидають на вулицю без жодних засобів для існування”, – додав міський голова Львова.

Андрій Садовий пояснив, чому відмовляється запроваджувати в місті карантин вихідного дня. Він наголосив, що заборона працювати ресторанам, торговим центрам і непродовольчим магазинам на вихідних, позбавить доходів десятки тисяч працівників та бізнесменів.

Джерело: Перший.com.ua

Відправ другу:
Залишіть коментар