В Мукачівському центрі безоплатної правової допомоги провели день відкритих дверей

10 грудня в Україні – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. В Мукачеві також долучилися до відзначення цієї дати – в місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели день відкритих дверей.

Мукачівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги долучився до Всеукраїнської акції, приуроченої до Дня прав людини. Там провели День відкритих дверей, всі охочі могли завітати на каву з директором центру, аби проконсультуватися з адвокатами, а також запитати про судову практику та особливості професії.

Однією з категорій населення, які часто звертаються в центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги є учасники бойових дій на Сході України. Кілька завітали і на День відкритих дверей, де могли проконсультуватися стосовно подальших дій у своїх справах. Тим паче, що тут же їм навели приклади про позитивні рішення у подібних позовах.

Окрім того, на День відкритих дверей завітали студенти Мукачівського аграрного коледжу, спеціальність право, аби ознайомитися на практиці зі структурою закладу та специфікою роботи у ньому. Тут вони побачили, як ведуть прийом, познайомилися зі спеціалістами, а також дізналися, з якими проблемами люди звертаються сюди найчастіше.

Наступний захід, до якого долучиться Мукачівський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройде 19 грудня і буде приурочений Дню адвокатури.

Відправ другу:
Залишіть коментар