В Мукачеві ювеніали провели рейд містом та районом по місцям де жебракують діти

Мукачівські ювенали піклуються про сприятливі умови для розвитку дітей.

Працівники ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції провели рейд містом та районом для виявлення дітей, які займаються жебракуванням та бродяжництвом. Поліцейські перевірили усі громадські місця, де велике скупчення людей: автовокзали, вулиці центральної частини міста, парки, сквери, території та автостоянки біля супермаркетів.

Окрім того, ювенальні поліцейські поспілкувалися з працівниками залізничного та автобусного вокзалів у районному центрі, яким наголосили, що у разі виявлення дітей без нагляду дорослих, а також дітей, які займаються жебрацтвом, необхідно повідомляти поліцію.

Загалом, під час профілактичної роботи поліцейські виявили двох малолітніх – хлопчика та дівчинку, жителів Мукачева, які жебракували на вулицях. Правоохоронці розшукали батьків діток, поспілкувалися з ними та притягнули їх до відповідальності за неналежне виховання і догляд за дітьми.

Зараз з родинами дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, поліцейські триматимуть тісний зв’язок, щоб таких випадків не повторювалося і щоб діти зростали у сприятливому для їх розвитку середовищі.

Відправ другу:
Залишіть коментар